100% garancia pre váš úspech!

Autor: František Kozáček | 12.1.2013 o 14:31 | Karma článku: 9,06 | Prečítané:  610x

Vitajte pri našom 3. spoločnom motivačnom článku. Poďte aj dnes na chvíľku so mnou. Spoločne sa posunieme v našich životoch ďalej. V tomto článku sa dozviete, že keď dodržíte jeden sľub, ktorý dáte samému sebe, tak máte 100% garanciu, že dosiahnete všetko čo chcete.

Ďakujem za všetky vaše komentáre a emaily k prvým 2 článkom. Teším sa, že sú pre vás inšpiráciou. Dodáva mi to ešte väčšiu chuť robiť ďalej to čo ma baví a zároveň vám prinášať hodnotu.

Sľub o ktorom sa dnes dozviete si dal aj horolezec Edmund  Hillary so svojim šerpom, ktorí ako prví položili nohu na vrchol Mont Everest-u. Je to najvyšší vrch sveta - meria 8.850m. Mali veľmi jednoduchú  výstroj a primitívne lezecké techniky.

Ale ako hovorí Edmund jediná vec, ktorú sme ozaj vedeli, bolo robiť do snehu jednu stopu za druhou. Robili sme jeden krok za druhým, aby sme boli zase o krok bližšie k svojmu cieľu.

Môžete mať akýkoľvek cieľ. Vyliezť na najvyšší kopec sveta, odbehnúť maratón, zarobiť milión. Dosaďte si čokoľvek. Ak si sľúbite, že každý deň urobíte jeden malý krok k svojmu cieľu a tento sľub aj dodržíte, skôr či neskôr dosiahnete úspech.

Tento váš krok je len jeden zásek sekerou do mohutného stromu. Pri prvej vašej rane sa strom možno ani nezachveje a ani pri druhej alebo pri tretej. Každá o sebe sa vám môže zdať zbytočná a že k ničomu nevedie, ale garantujem vám, že i detinsky slabé údery nakoniec strom povalia.

Neviem koľko seknutí budete potrebovať k dosiahnutiu práve toho vášho cieľa. Možno ich bude 100, alebo tisíc. Ak však dodržíte sľub že po každom seknutí, dáte ďalšie a ďalšie, máte 100% garanciu, že aj ten váš strom do ktorého ste sa pustili nakoniec padne.

Vždy urobte ďalší krok a keď s ním nič nezískate, tak urobte ďalší a potom ešte jeden. Veď ste predsa neprišili na tento svet pre porážku? Alebo ANO?

Čítali ste knihu slepačia polievka pre dušu od Jacka Canfielda?

Túto knihu odmietlo 144 vydavateľov! Dôvoď prečo to píšem je ten, že väčšina ľudí sa vzdáva svojich cieľov príliš skoro. Trvalo mu 14 mesiacov pokiaľ sa mu podarilo nájsť vydavateľa.

Nakoniec ho našiel, knihu vydal a bola preložená už do 47 jazykov. Dohromady predal viac ako 115 miliónov výtlačkov. Ak by sa Jack vzdal po 143 odmietnutí, takýto úspech by sa mu nepodaril.

Nikdy nepodľahneš porážke pokiaľ sa sám nevzdáš vo svojej mysli. Odpísať sa po prvom náznaku prehry je veľmi ľahké a až príliš jednoduché. Napríklad Thomas Edison - učiteľ mu povedal, že je príliš hlúpy nato aby sa niečo naučil. Neuspel desaťtisíc krát kým vymyslel fungujúcu elektrickú žiarovku.  Abraham Lincoln - jeho snúbenica zomrela, 2x zlyhal v obchode, nervovo sa zrútil a 8 x bol porazený vo voľbách.

V živote leží odmena na konci cesty, nie na jej začiatku. Ani ja presne neviem koľko krokov urobím pokiaľ získam odmenu. Viem len jedno. Každým týmto článkom robím malý krok k môjmu veľkému cieľu. Inšpirovať 10.000 ľudí!

Budem budovať svoj palác tehlu po tehle, lebo viem že drobné činnosti ktoré sa opakujú ma dovedú do cieľa. Presne tento istý postup dovedie do cieľa aj teba.

 

A preto nikdy sa nevzdaj!

Aj keď padneš, zdvihni sa a choď ďalej!

Keď sa ti už nechce - choď ďalej!

Keď ta budú všetci odhovárať od tvojho cieľa - aj tak choď ďalej!

Keď už nebudeš veriť ani sám sebe, choď ďalej!

 

Neustále choď ďalej a svoj úspech dosiahneš!

Želám ti krásny týždeň a držím palce pri každom jednom tvojom kroku, ktorým sa posunieš opäť bližšie k tvojmu cieľu.

 

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

EKONOMIKA

Protischránkový register má prvú obeť, vypovedali nájom bratislavskej stanice

Firma má v prenájme pozemky pred stanicou.

ŠPORT

Únava či zmena lyží. Čo malo vplyv na zranenie Velez-Zuzulovej?

Sna o olympijskej medaile sa nevzdáva.

KULTÚRA

V súťaži Anasoft litera zvíťazil príbeh zo súčasnosti Som Paula

Román Som Paula presvedčil porotu túžbou po autentickosti.


Už ste čítali?